Hakkımızda

Favori Gergi Tavan Sistemleri'ne Hoş Geldiniz

2009 yılından bu yana yapı sektöründe hizmet veren FAVORİ GERGİ TAVAN, 2010 yılından itibaren “PVC Gergi Tavan”, “Dekoratif Ahşap Paneller” ve “Paslanmaz Mesh/Tekstür” alanlarında çözüm önerileri ile oluşturulan tasarımların satış ve uygulanmalarını görev edinmiştir.

Bu misyonu gerektiği şekilde yerine getirebilmek için; müşterilerimizin beklentilerini eksiksiz olarak anlamak, değerlendirebilmek ve gerekli tüm aksiyonları almak öncelikli görevimizdir.

2013 yılı içerisinde bu faaliyetlerimizi; Türk lider mimar/yapı kuruluşlarına tanıtmak ve ülkemiz yapı sektörüne katkıda bulunmaktır. Bu amaçla oluşturduğumuz eğitimli montör ekibimiz ile, 5000 m2’ye kadar siparişlerin 4 hafta içerisinde teslimini yapabilecek şekilde organize olmaktayız.

Bunun yanı sıra, aynı faaliyetlerimizi Türki Cumhuriyetleri, Doğu Avrupa ve Orta Doğu bölgelerinde yaygınlaştırmayı da hedeflemekteyiz.

Bu misyonumuzu yerine getirebilmek ve yeni vizyonlar oluşturmayı “FAVORİ GERGİ TAVAN Endüstri Yapı Ltd. Şti.” Yönetim Kurulu ilke edinmiştir.

0
Yıllık Tecrübe
0
de 'Yüz Mutlu Müşteri
0
Üzeri İçerik

Türkiye’nin En Geniş Gergi Tavan İçeriğine Sahip Markasıyız…