Dijital Baskı Tavan

Dijital Baskı Tavan Nedir ?

Hep duyuyoruz gergı tavanda dijital baskı uygulaması diye. Peki Dijital baskı nedir? bir bakalım.

Son on yılda reklam için internet kullanımı artsada,dijital baskı hala reklam için çok önemlidir. Birçok şirket reklam için dijital baskı yaptırmaktadır.

Baskıda özel yapıyla üretilen bileşim ve yüzey dokusu ile üretilen gergi tavan membranı üzerine dijital baskı makineleri ile uygun çözünürlükte yapılan çeşitli fotoğraf ( doğa, deniz ve gökyüzü vb ) gibi görsellerin basılması ile yapılan gergi tavan uygulamasına dijital baskı gergi tavan deniyor.. Bu baskıda kullanılan resımler tamamen kişiye özeldir.Yani siz istediğiniz resimleri seçmekle bütün gerçekliği ile istediğiniz yere uygulata bilirsiniz. Bu dijital baskı gergi tavan hem görsel hemde aydınlatma kaynağı gibi kullanıla bilir.

Dijital Baskı nedir?
Bir çok merkez veya bilgisayarda hazırlanmış tasarım ve fotoğrafların gelişmiş baskı teknolojileri ile kaliteli ve hızlı bir şekilde çeşitli malzemeler üzerine el değmeden baskısının yapılmasına dijital baskı denir.
Dijital baskı tasarımı bilgisayarda oluşturulan dataların, fotoğrafların,dizaynların dijital baskı makinası kullanılarak çıktısı alınan yöntemdir.

Dijital baskı faydaları nelerdir?

Dijital Baskı kullanmanız için 3 sebep var.Bakalım hangilerdir:

Dijital baskı çok ucuzdur. Promosyon malzemesi ve kişiselleştirilmiş mektup / broşür tabela ve afiş , dijital baskı ana kullanım alanlarından bazılarıdır. Şirketleri reklam yapmak için en ekonomik yoldur. Az para harcayarak en faydalı reklam yapmaktır.Siz çok kolay reklam ede bilirsiniz.
Dizaynı bilgisayarda hazırlamak, reklamı oluşturmak ve dijital çıktısını almak günümüzde çok kolaydır.Zaman kayb olmasına neden olmaz.Dijital baskı günümüzün hızlı tempolu pazarında, hızla reklam yenilenebildiğinden en ideal ve ekonomik yoldur.
Hızla ve kolayca basılacak bir tasarım oluşturmak, kullanılan Photoshop , Corel gibi yazılım programları ve dijital baskı makineleri sayesinde her zamankinden daha kolay oluyor. Dijital baskı her çalışan şirket için çok önem taşıyan bir yöntemdir.

Dijital baskılı germe tavan resimleri sunuyoruz.Seçim ettikten sonra bizimle iletişime geçiniz.Garanti veriyoruz ki kesinlikle seçiminizde yanılmayacaksınız.